Home
O nas

OurSchool ( z ang. Nasza Szkoła, czyt. aue(r) sku:l) to szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych.

Od 2014 jesteśmy także partnerem Akademii Nauki, która opracowuje nowatorskie programy edukacyjne podnoszące sprawność czytania i uczenia się dla wszystkich grup wiekowych.

OurSchool wynajmuje sale w przedszkolach i szkołach podstawowych, aby uczniowie bezpośrednio przed lub po lekcjach mogli uczestniczyć w kursach językowych. Dzięki temu rodzice nie tracą czasu na uciążliwe dojazdy.Prowadzimy także zajęcia indywidualne dla dzieci (od 6lat), młodzieży i dorosłych w domach naszych uczniów. Naszym głównym założeniem jest umożliwienie naszym uczniom osiągania szybkich postępów w nauce. Pracujemy w oparciu o najnowsze podręczniki i materiały dydaktyczne, co w powiązaniu z nowoczesnymi i tradycyjnymi metodami nauczania daje najlepsze efekty. Na naszych zajęciach wykorzystujemy instrumenty multimedialne. Uczniowie mają indywidualny dostęp do tabletów, dzięki którym nauka języka jest dużo ciekawsza i angażująca. Taki interaktywny przekaz skupia uwagę uczniów  i pozwala lepiej zapamiętać prezentowany materiał. Nasi uczniowie łatwiej, szybciej i w sposób naturalny uczą się swobodnie mówić po angielsku.
Utrzymaniu wysokiego standardu nauczania służy stały nadzór metodyczny i solidna podstawa programowa.

OurSchool oferuje:
- wysoki poziom nauczania
- zajęcia indywidualne w domu ucznia
- zajęcia grupowe
- małe grupy ( od 5-9 osób) o wyrównanym poziomie kompetencji językowej i wieku
- ciekawe i ambitne podręczniki prestiżowych brytyjskich wydawnictw wraz z dodatkowymi materiałami i zestawami nagrań.
- zajęcia multimedialne z tabletami
- stałą współpracę z rodzicami